Het Kelly Services Team

Het Kelly Services Team

De consultants en recruiters van Kelly Services zijn het directe aanspreekpunt voor werkgever en werknemer. Zij zijn gespecialiseerd in de diverse vakgebieden waarin Kelly Services bemiddelt. Zo bent u altijd verzekerd van een vakkundige dienstverlening en korte communicatielijnen.

Recruitment Consultants

Sari Steenhauer
Senior Recruitment Consultant Life Sciences
E: sari.steenhauer@kellyservices.nl
T: +31(0)23 7111197

Hajar Amagir
Recruitment Consultant Life Sciences
E: hajar.amagir@kelly.nl
T: +31(0)23 7111190 

Iris Brouwer
Senior Recruitment Consultant 
E: iris.brouwer@kellyservices.nl
T: +31(0)23 7112120

Marcella Henryati 
Recruitment Consultant 
E: marcella.henryati@kelly.nl
T: +31(0)23 7111189

Jasper de Waal
Recruitment Consultant 
E: jasper.dewaal@kellyservices.nl
T: +31(0)23 7111183

Marian van Opstal
HR Recruitment Consultant 
E: marian.opstal@kelly.nl
T: +31(0)6 33228137

Nik Peterse 
Recruitment Consultant 
E: nik.peterse@kellyservices.nl
T: +31(0)23 7111196

Caroline Spruit 
Recruitment Consultant 
E: caroline.spruit@kellyservices.nl
T: +31(0)23 2060321

Arvind Ramsaran 
Recruitment Consultant 
E: arvind.ramsaran@kellyservices.nl
T: +31(0)237111198

Sales and Account management

Hélène Gorter 
Sales Manager Nederland
E: helene.gorter@kellyservices.nl
T: +31 (0) 6 44083031

Support / Administration

info@kelly.nl
verloning@kelly.nl

Noemi Jones Gimpel
Administrative assistant / Jr. Recruiter
E: noemi.jones-gimpel@kelly.nl
T: +31 (0)23 7111192

Susanne Boelaarts
Administrative assistant / Jr. Recruiter
E: susanne.boelaarts@kellyservices.nl
M: +31 (0) 6 20947275

Management

Imke Holdinga
Operations Manager
E: imke.holdinga@kellyservices.nl
M: +31 (0)23 7111180